Кафедра Метрології та технічної експертизи
м. Харків, пр. Науки, 14, корпус “Z”, 5-ий поверх, т. (057)702-13-31, E-mail: d_mme@nure.ua

Новини


День відкритих дверей ХНУРЕ/МТЕ: 22 грудня 2019 року запрошуємо на кафедру Метрології та технічної експертизи

ХНУРЕ – перший серед кращих!

Музей ХНУРЕ: 13 грудня 2019 року відкрито виставку "55 років кафедри Метрології та технічної експертизи"

В музеї ХНУРЕ відкрито виставку, присвячену 55-річчю кафедри МТЕ. Співробітники кафедри, студенти та запрошені гості ознайомилися з історією заснування кафедри та її діяльністю. Виставка працюватиме до 20 грудня 2019 року.

ХНУРЕ – перший серед кращих!

Робоча нарада QS World University Ranking

26.11.2019 ректор ХНУРЕ Семенець В.В. в рамках засідання кафедри МТЕ провів робочу нараду щодо місця ХНУРЕ у Рейтингу найкращих університетів світу (QS). Були розглянуті питання поліпшення академічної репутації та відгуків роботодавців випускників ХНУРЕ в рейтингу QS та подальші перспективи росту в цьому напрямі.

ХНУРЕ – перший серед кращих!

День відкритих дверей ХНУРЕ 10.11.2019

В рамках заходу «День відкритих дверей ХНУРЕ» 10.11.2019 співробітники кафедри МТЕ (доц. Сергієнко М.П., доц. Дегтярьов О.В., доц. Запорожець О.В.) представили абітурієнтам тематичну локацію «Технічна експертиза. Якість та безпека продукції». Представлені зразки та теми для обговорення: «Сучасні інформаційно-вимірювальні технології у машинобудуванні», промислові та побутові інтелектуальні засоби вимірювання витрати газу (лічильники газу), методи та засоби контролю якості радіоелектронної продукції, дослідження безпеки зразків харчової продукції (визначення вмісту нітратів, визначення жорсткості води у побуті), міжнародне та національне маркування продукції щодо її безпеки та якості. Абітурієнти проявили інтерес до контенту освітньої програми " Технічна експертиза ".

ХНУРЕ – перший серед кращих!

Зустріч з інженерами компанії "Прогрестех-Україна"

24 жовтня студенти, які навчаються на освітній програмі "Технічна експертиза" зустрілися з представниками інженерної компанії "Прогрестех- Україна". Зустріч відбулася на каф. КІТАМ ХНУРЕ. Компанія "Прогрестех-Україна" пропонує інженерні послуги та інноваційні конструкторські рішення провідним світовим виробникам авіатехніки і автомобільним концернам. Студенти ознайомилися з вимогами роботодавців та отримали відповіді на свої питання.

ХНУРЕ – перший серед кращих!

У 2019 році кафедра метрології та технічної експертизи святкує 55 років з дати заснування. Безмірна вдячність засновникам ! ! ! Продуктивної праці сьогоднішньому колективу !!!

CAOL / DSMOLE / UM*2019 XVI SCIENTIFIC WORKSHOP MEASUREMENT UNCERTAINTY: SCIENTIFIC, NORMATIVE, APPLIED AND METHODICAL ASPECTS (UM*2019) Sozopol, Bulgaria, September 7, 2019

Співробітники кафедри метрології та технічної експертизи (проф. Семенець В.В., проф. Захаров І.П., доц. Сергієнко М.П., доц. Дегтярьов О.В., доц.. Запорожець О.В. та доц. Штефан Н.В. 5-8 вересня 2019 р. взяли участь у Міжнародній конференції CAOL / DSMOLE / UM – 2019, Болгарія.

ХНУРЕ – перший серед кращих!

ZIP-QUEST 2019. ТЕЛЕШОУ

Навчальний рік вже незабаром, а це значить, що зовсім скоро відбудеться “ZIP-quest 2019. Телешоу” Студентський сенат разом із ППОС ХНУРЕ та пабліком “Студент ХНУРЕ” вже готує цей незабутній захід, генеральним партнером якого є NIX solution.

Цього року першокурсники мають пройти більше 20 необхідних точок у нашому університеті, а в кінці на них чекає розважальна програма та нагородження найкращих серед найкращих. Студенти вже вигадують цікаві завдання для першокурсників.

ХНУРЕ – перший серед кращих!

Пішов з життя Руженцев Ігор Вікторович

19 червня 2019 року на 70-му році, після важкої хвороби, пішов з життя завідувач кафедри професор Руженцев Ігор Вікторович. Процедура прощання відбудеться 21-го червня в 11-00 у дворі ХНУРЕ. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким.


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» 19-21 березня 2019 року

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Харківський національний університет радіоелектроніки призначений базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

Олімпіада відбудеться 19-21 березня 2019 року.

З інформацією щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» можна ознайомитися у листі-запрошенні, що додається.

З організаційних питань звертатись до доцента кафедри метрології та технічної експертизи Сергієнко Марини Петрівни за телефоном +38-067-270-43-23; E-mail: mar.sergienko@gmail.com

Лист Олімпіада МВТ 2019

Програма Олімпіади МІВТ 2019

Приклади задач