Кафедра Інформаційно-вимірювальних технологій
м. Харків, пр. Науки, 14, корпус “Z”, 5-ий поверх, т. (057)702-13-31, E-mail: d_mme@nure.ua
Запрошуємо переможців першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» до участі у другому етапі, який відбудеться на базі Харківського національного університету радіоелектроніки

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» 24-26 березня 2020 року

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» Харківський національний університет радіоелектроніки призначений базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

Олімпіада відбудеться 24-26 березня 2020 року.

До участі у другому етапі запрошуються переможці першого етапу олімпіади зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

Програма II етапу передбачає розв'язування типових задач і тестових завдань з базових дисциплін навчального плану підготовки бакалавра («Основи метрології та вимірювальної техніки», «Методи та засоби вимірювань», «Основи метрологічного забезпечення») і містить такі питання:

  • основні положення теоретичної та прикладної метрологи;
  • основи теорії похибок і обробки результатів вимірювань;
  • принципи функціонування засобів вимірювальної техніки та їх метрологічні характеристики;
  • основи метрологічного забезпечення засобів вимірювальної техніки.

Для участі у II етапі Всеукраїнської олімпіади необхідно до 1 березня 2020 р. надіслати до Оргкомітету анкети учасників II етапу, заповнені українською мовою на кожного студента окремо, оформлені відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».

Просимо вислати на нашу адресу не пізніше 1 березня 2020 р. свої пропозиції щодо конкурсних завдань, а також запропонувати кандидатуру до складу журі.

День заїзду учасників олімпіади і членів журі 24 березня 2020 р. Реєстрація буде проводитись у вестибюлі університету з 8-00.

Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, що відряджає учасників.

Учасники II туру олімпіади повинні мати при собі мікрокалькулятор та письмові прилади. Просимо завчасно подбати про квитки на зворотній проїзд.

Наша адреса: 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, ХНУРЕ. Проїзд до ст. метро «Наукова».

З організаційних питань звертатись до завідувача кафедри метрології та технічної експертизи Сергієнко Марини Петрівни

E-mail: mar.sergienko@gmail.com

Контактні телефони: (057) 702-13-31, моб. тел. 067-270-43-23.

Приклади задач

Лист Олімпіада МІВТ 2020